bcd
18 بهمن 1401 - 16:49

ماموریت ویژه رئیس به مخبر برای پیگیری مشکلات چهارمحال و بختیاری

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: اخیرا با رئیس جمهور یک جلسه داشتیم و مشکلات استان را منتقل کردم، آقای رئیسی در همان جلسه به معاون اول و برخی ‌وزرا ‌ماموریت ویژه داد‌ تا مشکلات چهارمحال و بختیاری را پیگیری کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، غلامعلی حیدری ظهر امروز در جمع مردم شهرستان بن در مسجد جامع شهر بن، اظهار داشت: در زمان قبل از انقلاب، آمریکایی‌ها مردم ایران را تحقیر می‌کردند، انقلاب اسلامی باعث نجات مردم از حقارت آمریکایی‌ها و غربی‌ها شد.

وی با اشاره به ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نسل جوان، بیان کرد: دستاوردها باید بیان شود که نسل‌های بعد از انقلاب بدانند قبل از انقلاب چه خبر بوده است.

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه کشاورزی و گردشگری دو حوزه مهم است شهرستان بن است، مطرح کرد: جلوی خام‌فروشی به خصوص در حوزه کشاورزی شهرستان بن باید گرفته شود.

حیدری گفت: چند روز گذشته با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور جلسه‌ای داشتم و پیشنهاد دادیم شهرستان بن به عنوان شهرستان پایلوت در حوزه تجمیع ادارات پیشگام شود.

وی با بیان اینکه به دنبال حاشیه نباید بود و تمرکز ما بر روی موضوعات اصلی است، افزود: برادری بین ما و نمایندگان مجلس، به وزرا این پیام را منتقل کرد که ما دنبال کار هستیم و فقط یک صدا از استان بیرون می‌رود.

استاندار چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: اخیرا با رئیس جمهور یک جلسه داشتیم و مشکلات استان را منتقل کردم، ریاست محترم جمهور در همان جلسه معاون اول و برخی از وزرا را ماموریت ویژه دادند که دغدغه‌های اصلی که مطرح شد که دغدغه‌های مردم عزیز است را پیگیری کنند.

حیدری با بیان اینکه در خصوص پیگیری مطالبات آبی مردم استان و دفاع از حقوق آبی، دستورات ویژه‌ای صادر شده است، خاطرنشان کرد: دنبال جار و جنجال و قهرمان‌آفرینی نیستیم.

انتهای پیام/7540/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1025370